Irena Renata Anders w prasie i na scenie

albumy
LubimyCzytać

Autor podjął się zarysowania sylwetki Ireny Renaty Anders przy pomocy wycinków prasowych z podróżnych występów, recenzji, opinii, drukowanych w gazetach i przeróżnych emigracyjnych czasopismach. Całość uzupełniają programy przedstawień teatralnych, kopie oryginalnych nut i legitymacji Związku Artystów Scen Polskich, a także fotografie klasztoru na Monte Cassino i grobowca Generała Andersa, który jest także miejscem spoczynku jego żony.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!