Kinkiety w piekle. Felietony. Teksty. Rozmowy

Wydawnictwo: Instytut Mikołowski
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Po co nam wiedzieć o czymś, co być może przeczuwamy, ale wsparci sojuszem z wirtualną katechezą w spokoju ducha wypieramy? Długotrwałe przebywanie poza żywiołem języka lektur stopniowo nas unieobecnia, po prostu zostajemy radośnie zutylizowani w ogólnym entuzjazmie obrazu. Dzisiaj rzecz jasna, mówiąc o poetyce uogólnienia, którą wybrałem, przeżywamy śmierć ludzi nieuformowanych, naszym udziałem jest zdawkowy zgon, którego nie da się przeczytać, można go jedynie zobaczyć. Dlatego tak bardzo dbamy o cerę.Krzysztof Siwczyk.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Stepan_Astachow | 2017-04-29

Bardzo dobra książka. Szkoda tylko, że pełna literówek, a nawet błędów stylistycznych; ewidentnie nie trafiła pod czujne oko korektora, którego (idąc w przypadku Siwczyka za Wojaczkiem) - właśnie: "którego nie było".