839209221X
religia
LubimyCzytać

Pierwsza książka w języku polskim na temat małżeństw, w których jedna kobieta jednocześnie ma więcej niż jednego męża. Zawiera przegląd wszystkich kultur, w których taka forma małżeństwa występuje. Książka ta jest jak lustro, w którym odbijają się obyczaje ciekawe, elektryzujące naszą uwagę, podniecające. A w tym lustrze czytelniczka/ czytelnik może też dostrzec- choćby na jego skraju, choćby przez chwilę - własne odbicie.Książka ekscytująca, działająca na fantazję, a przy tym rzetelna naukowo.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!