Kurs rysowania potworów

Wydawnictwo: RM
hobby
LubimyCzytać

Prawdopodobnie jak każdy, lubisz od czasu do czasu trochę się bać. W tej książce znajdziesz mnóstwo świetnych pomysłów na stworzenie własnych fantastycznych bestii, których widok może przestraszyć ciebie i twoich przyjaciół.W części pierwszej książki przyjrzyj się kilku najdziwniejszym stworom z sennego koszmaru. Większość z nich jest przerażająca. Niektóre mają straszne ślepia, inne zadziwiają ogromnymi skrzydłami albo niesamowitymi kształtami sylwetek. Uwaga! Gdzieś w okolicy czai się potwór! Z części drugiej dowiesz się, jak używać ołówków, kredy, flamastrów, długopisów, pędzelków, farb, kredek i innych przyborów, aby móc przystąpić do rysowania potworów niczym prawdziwy artysta. Część trzecia zgłębia tajniki rysowania zaskakująco przerażających głów najróżniejszych potworów, m. in. smoków i wiedźm. W części czwartej zamieściliśmy prawdziwy horror show z potworami, z którego możesz skopiować gotowe propozycje. Znajdziesz w niej również wskazówki eksperta mówiące o tym, jak uzyskać zaskakujące efekty specjalne.Nie bój się fantastycznej rysunkowej przygody i weź udział w horror show z potworami!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!