Młodzi Węgrzy online. Antologia sztuk teatralnych

LubimyCzytać

Antologia prezentuje trzy współczesne sztuki uznanych węgierskich dramatopisarzy, które łączy próba opisania świata nastolatków. Książka zawiera:* Wstęp Bogusława Bakuły Węgierski dramat o współczesnej młodzieży* Ákos Németh Sklep internetowy, przekład Miłosz Cybula, Jolanta Jarmołowicz* István Tasnádi Cyber Cyrano, przekład Sylwia Bogdańska, Jolanta Jarmołowicz* János Háy Most nad doliną, przekład Iga Nowak, Jolanta Jarmołowicz

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!