Mokotów w fotografii Andrzeja Jastrzembskiego

LubimyCzytać

Album, jest już drugą pracą autora poświęconą Warszawie. W książce, na pięknej czarno-białej fotografii odnajdziemy zarówno dziewiętnastowieczne pałacyki, urokliwe wille czy modernistyczne kamienice z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Jastrzembski ukazuje również wnętrza historycznych budynków. Z aparatem fotograficznym dostał się również do środka więzienia na Rakowieckiej. Zdjęcia otrzymały interesujący komentarz od autora. Album polecamy nie tylko mieszkańcom Mokotowa.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!