Leksykon malarstwa od A do Z

Wydawnictwo: Muza
8373198431
sztuka
LubimyCzytać

Pierwszy na polskim rynku Leksykon malarstwa zawierający najważniejsze informacje z historii światowego malarstwa od jego początków aż do współczesności. Ponad 1800 haseł obejmuje nazwiska znanych i mniej znanych malarzy, ich krótkie biografie i tytuły najważniejszych obrazów. Znajdują się tu także noty o ugrupowaniach, prądach artystycznych, kierunkach i stylach w malarstwie. Leksykon zawiera ponad 1200 barwnych reprodukcji obrazów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!