Czy chrześcijanie muszą cierpieć?

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion
religia
BiG_m

Jako nowo narodzeni chrześcijanie bez przerwy uczymy się największej życiowej lekcji – Bóg ma własny sposób na realizację swojej woli w naszym życiu. Oto ważna prawda, której nie lubimy słyszeć. Według Biblii Jezus nauczył się posłuszeństwa przez to, co wycierpiał (Hebr. 5:8-9). Musimy zauważyć, że istnieje różnica pomiędzy cierpieniem Chrystusa, a Jego zastępczą ofiarą. Możemy doświadczać...

Musimy zauważyć, że istnieje różnica pomiędzy cierpieniem Chrystusa, a Jego zastępczą ofiarą. Możemy doświadczać cierpienia, którego On doświadczył, będąc na ziemi, ale to nie znaczy, że mamy także doświadczać tego, z czym spotkał się jako nasza zastępcza ofiara. Wtedy Jezus zajął nasze miejsce na krzyżu.

źródło opisu: http://compassion.pl/produkt/czy-chrzescijanie-musza-cierpiec/

źródło okładki: http://compassion.pl/produkt/czy-chrzescijanie-musza-cierpiec/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!