To właśnie miłość

Tłumaczenie: Wojciech Łygaś
Wydawnictwo: Bellona
Tatsächlich... Liebe
978-83-11-10513-3

Opowiada dziesięć brawurowo odegranych w filmie historii miłosnych, osadzonych w realiach współczesnego Londynu. Jest wśród nich ta z Hugh Grantem w roli głównej, opowiadająca o premierze Wielkiej Brytanii, który już podczas pierwszego dnia swojego urzędowania na 10 Downing Street zakochuje się w Natalie dziewczynie pracującej w jego kancelarii.

jossie | 2013-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 lipca 2013

Zbiór miłosnych historii, które się ze sobą przeplatają. I przeplatają i przeplatają. Konwencja być może ciekawa, ale za dużo było tych historii, za dużo podobnych imion, mnóstwo tych imion, tak, że po prostu czasem nie wiedziała o kogo chodzi, co działo się wcześniej.
Każda z tych historii mogłaby być osobną miłosną powieścią, no ale nie o to tu chodziło.

Niucha | 2015-10-06
Paulina777 | 2014-01-03