Dyskusje o książce Czy ten rudy kot to pies?

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Advanced Written English Advanced Written English Poproszę o okładkę z filiżanką z herbatą.
20 godz. temu
Upchnąć jedną Panią na wielu okładkach, czyli o powielaniu
W sumie jak ładna okładka to mieć dwie (albo i więcej) takie same z różna treścią.
28 tyg. temu
Lista smiesznych ksiazek
Podpisuję się pod serią z czeską arystokratką Evzena Bocka. Na razie mam dwie na koncie:  Ostatnia arystokratka i  Arystokratka w ukropie Śmiałam się w głos i to nie tylko z tego CO tam się dzieje, ale JAK to jest opisane. Wczesna Chmielewska również mnie bawi i śmieszy, szczególnie chyba te dwie książki:  Dzikie białko
119267
3 lata temu
Najdziwniejsze tytuły książek
Czytam te tytuły zastanawiam się jak chore muszą być te książki. Tytuły mówią same za siebie. I jak można było takie coś w ogóle wydać...
4 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Pokazuje 6 z 17