Oczami duszy mojej

Wydawnictwo: Sorus
poezja
Clarie

Oczami duszy mojej to tomik poetycki o różnorodnej tematyce. Każdy z utworów jest nacechowany wyjątkowymi odczuciami, jakie towarzyszyły autorce, Monice Nowakowskiej-Ryk, podczas tworzenia. Wiersze to refleksje autorki na temat otaczającej ją rzeczywistości oraz świata wewnętrznych doznań, z mocno feministycznym rysem. Utwory, przepełnione autentyzmem, prowokują zabawą słowną, która sprawia,...

Wiersze to refleksje autorki na temat otaczającej ją rzeczywistości oraz świata wewnętrznych doznań, z mocno feministycznym rysem. Utwory, przepełnione autentyzmem, prowokują zabawą słowną, która sprawia, że żaden czytelnik nie pozostaje wobec nich obojętnym.

źródło opisu: http://www.sorus.pl/ksiazka/oczami-duszy-mojej/

źródło okładki: http://www.sorus.pl/ksiazka/oczami-duszy-mojej/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!