Ślub w samą porę

Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Dimitrakos proposition
karollllllla

Tabby Glover opiekuje się córką zmarłej przyjaciółki. Chciałaby ją adoptować, ale nie ma partnera, pieniędzy ani mieszkania. Prosi o pomoc kuzyna dziecka, greckiego milionera Acherona Dimitrakosa. Acheron potrzebuje żony, by spełnić warunki testamentu i przejąć rodzinną firmę. Fikcyjny ślub z Tabby wydaje się korzystny dla obu stron.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

MamaNaPetardzie | 2016-04-29
Na półkach: Przeczytane, Harlequin
Przeczytana: 29 kwietnia 2016

Ona zdesperowana szuka w nim wsparcia przy adopcji córeczki zmarłych przyjaciół, On dzięki niej chce spełnić warunki testamentu ojca.Mimo początkowej braku sympatii okazuję się, że wiele ich łączy. Czy bezwzględny twardziel stopi lód w swoim sercu...? Polecam

Muniette | 2015-12-05
Na półkach: Przeczytane, Harlequin, E-book, 2015
Przeczytana: 05 grudnia 2015

Ot, pozornie romantyczna historia, która może umilić nam leniwe popołudnie, ale moim zdaniem jeden z lepszych harlequinów ostatnich lat.
Przyjemni bohaterowie i szybka akcja nadają wyrazistości fabule, sprawiając, że kolejne strony umykają w zawrotnym tempie.

misiu | 2015-11-29
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Baza

Fajna książka szybko się czyta polecam

ann963 | 2015-11-11

Lynne Graham - "Ślub w samą porę"/"The Dimitrakos Proposition"

Tabby (25) + Acheron = AMBER, ANDREUS, b.

*2013