Ślub w samą porę

Okładka książki Ślub w samą porę
Lynne Graham Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Światowe Życie Extra literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Światowe Życie Extra
Dimitrakos proposition
HarperCollins Polska
2015-11-20
2015-11-20
Kamil Maksymiuk
przyjaźń opieka kuzyn układ ślub testament romans uczucia

Ona zdesperowana szuka w nim wsparcia przy adopcji córeczki zmarłych przyjaciół, On dzięki niej chce spełnić warunki testamentu ojca.Mimo początkowej braku sympatii okazuję się, że wiele ich łączy. Czy bezwzględny twardziel stopi lód w swoim sercu...? Polecam

Ot, pozornie romantyczna historia, która może umilić nam leniwe popołudnie, ale moim zdaniem jeden z lepszych harlequinów ostatnich lat.
Przyjemni bohaterowie i szybka akcja nadają wyrazistości fabule, sprawiając, że kolejne strony umykają w zawrotnym tempie.

Na półkach: , , , , , ,

Lynne Graham - "Ślub w samą porę"/"The Dimitrakos Proposition"

Tabby (25) + Acheron ------AMBER, ANDREUS, B

*2013

Lynne Graham - "Ślub w samą porę"/"The Dimitrakos Proposition"

Tabby (25) + Acheron ------AMBER, ANDREUS, B

*2013

1910

Fajna książka szybko się czyta polecam

Fajna książka szybko się czyta polecam

Dodaj cytat z książki Ślub w samą porę