Leksykon szkocko-polski

Wydawnictwo: Steve Savage Publishers Ltd
9781904246428

Wiele osób przyjeżdżających do Szkocji jest zaskoczonych różnorodnością językową, jaka panuje w tym kraju - mówi się tu nie tylko po angielsku, ale i w języku scots i gaelickim. Niniejsza książka stanowi szeroki wybór słów w języku scots,z jakimi mogą się zetknąć Polacy mieszkający w Szkocji. Zawiera ona zarówno polskie odpowiedniki szkockich słów, jak i krótkie artykuły na temat ciekawostek dotyczących Szkocji oraz tradycyjne szkockie przepisy kulinarne.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!