Moje malutkie modlitwy. Zbiór modlitw dla dzieci

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
modlitwa
historie biblijne
Lubczyk

Wszyscy pragniemy, by nasze dzieci chętnie się modliły, by znały treść i znaczenie modlitw. Może im w tym pomóc kolorowo ilustrowany modlitewnik zawierający tradycyjny pacierz oraz cały szereg modlitw na różne okazje. Książeczka ta uczy, że każde dziecko może zwrócić się do Pana Boga swoimi własnymi, prostymi słowami, że modlitwą jest nawet najkrótsze westchnienie, w smutku i w radości, o każdej porze dnia i nocy, na każdym miejscu.

źródło opisu: www.edycja.pl

źródło okładki: www.edycja.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!