Wyrok Na Doktora Bastera

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Wyrok Na Doktora Bastera
literatura faktu
Galileusz

Kim jest doktor Andrzej Baster, sadystą zadającym okrutne cierpienia, czy ofiarą fałszywego oskarżenia bezradną i bezbronną wobec aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości .?
"Wyrok Na Doktora Bastera" jest opartą na faktach sensacyjną i wstrząsającą historią z życia polskiego lekarza, która czyta się jednym tchem .

źródło opisu: Wyd. Z.P. Oja 2002 r.

Galileusz | 2015-10-18
Przeczytana: 25 sierpnia 2015

Interesującą historia polskiego lekarza na szwedzkiej ziemi, ciekawie ukazany system sądownictwa w tak doskonałym wydawało by się pod tym względem kraju Szwecji, a jednak i tu zdarzają się manipulacje, pewnego rodzaju nepotyzm i ogólna znieczulica. Warto przeczytać i zobaczyć jak łatwo można skazać człowieka.