Canis: Dear Hatter #2

Tłumaczenie: Kinga Zielińska
Cykl: Canis (tom 3) | Seria: Kolekcja Kushi Dango
Wydawnictwo: Dango
manga, yaoi, akcja, mafia, dramat, komedia
komiksy
norimenai

Po wydarzeniach w Nowym Jorku mężczyźni oddalają się od siebie... Ryo zostaje w Nowym Jorku, próbując poznać prawdę o śmierci byłego szefa i towarzyszy z mafii, natomiast Satoru wraca do Japonii. Pomimo starań, nie potrafi być spokojny. Nie może się otrząsnąć i uświadamia sobie, co tak naprawdę stracił.

Czy nasi bohaterowie mają szansę na ponowne spotkanie?
Historia Satoru i Ryo dobiega końca!

źródło opisu: Dango, 2018

źródło okładki: www.wydawnictwo-dango.pl

Anezka | 2018-12-08
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2018
Przeczytana: 08 grudnia 2018

No dobra, romans i sensacja to może to jest. Seks znikoma ilość, może 2 krótkie sytuacje. Ale nagości to ja więcej widziałam w katalogu bielizny męskiej. Następne tomy mają się nazywać "Canis - The Speaker-". Nawet jeśli wydawnictwo się porwie, to ja się nie skuszę, choć nie lubię niedokończonych mang.