Włóczkowe przytulanki

Tłumaczenie: Xenia Zawanowska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Knitted toys
rękodzieło

Banalnie proste! Bajecznie kolorowe! Znalezienie pod choinką zabawki zrobionej na drutach przez kochającą mamę, babcię czy ciocię na pewno sprawi dziecku więcej radości niż kolejna przytulanka z supermarketu. Żółciutka kaczuszka czy słodka świnka mają duże szanse stać się bliskimi przyjaciółmi malucha. Także przebieranie włóczkowych lalek albo zabawa w teatrzyk kukiełkami zakładanymi na...

Banalnie proste! Bajecznie kolorowe!

Znalezienie pod choinką zabawki zrobionej na drutach przez kochającą mamę, babcię czy ciocię na pewno sprawi dziecku więcej radości niż kolejna przytulanka z supermarketu. Żółciutka kaczuszka czy słodka świnka mają duże szanse stać się bliskimi przyjaciółmi malucha. Także przebieranie włóczkowych lalek albo zabawa w teatrzyk kukiełkami zakładanymi na paluszki dostarczy dzieciom rozrywki na długie godziny.

Wykonanie tych jedynych w swoim rodzaju zabawek naprawdę nie zajmie wiele czasu. Wszystkie wzory opatrzono przejrzystymi instrukcjam i i zdjęciami; większość wykonano prostym ściegiem dżersejowym.

Rodzinny śmieszek na pewno polubi towarzystwo filuternej małpki, a mała księżniczka chętnie zaśnie, tuląc w ramionach miękką dobrą wróżkę.

dominika | 2011-01-31
książek: 2034