Pitaval Zagłębiowski

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Regiony
literatura faktu
Henkoc

Zapraszamy miłośników mocnych wrażeń i kryminałów do zakupu "Pitavala Zagłębiowskiego" autorstwa Henryka Kocot. Jest to zbiór 38 spraw mających swój finał w sądach. Cenna 29.90 PLN Zamówienia prosimy składać na Nr. Telefonu 733-122-205 Lub E-Mailem oficynaregiony115@gmail.com Cały dochód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na leczenie autora. Zdjęcia można zobaczyć tu https://www.facebook.com/profile.php?id=100005342863516&fref=ts

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!