Bądź zawsze młoda i piękna

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna
Aniołeczek

magda | 2018-09-05

Stara książka. W dobie współczesnej wiedzy i postępu kosmetologii oraz medycyny estetycznej wydaje się archaiczna. Przegląd poglądów na temat starzenia i sposobów powstrzymywania efektów starzenia w różnych epokach historycznych. Od zawsze ludzie nie mogli pogodzić się z utratą urody, postępująca niedołężnością. Kuracje ziołowe, peruki, pierwsze sztuczne zęby. Jak powstrzymać siwienie włosów. Operacje plastyczne dla gwiazd i aktorów. Dziś powszechne i dostępne za nieduże pieniądze. Przetaczanie krwi żeby wzmocnić organizm. Co mi zostało z lektury, niezmienne, najważniejsza dieta , ruch na świeżym powietrzu i zdrowy tryb życia.