Illusions of Fate

Wydawnictwo: HarperTeen
7,62 (47 ocen i 5 opinii) Zobacz oceny
10
4
9
7
8
16
7
9
6
9
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9780062135896
liczba stron
288
język
angielski
dodała
Candy

Downton Abbey meets Cassandra Clare in this lush, romantic fantasy from New York Times bestselling author Kiersten White. “I did my best to keep you from crossing paths with this world. And I shall do my best to protect you now that you have.” Jessamin has been an outcast since she moved from her island home of Melei to the dreary country of Albion. Everything changes when she meets Finn, a...

Downton Abbey meets Cassandra Clare in this lush, romantic fantasy from New York Times bestselling author Kiersten White.

“I did my best to keep you from crossing paths with this world. And I shall do my best to protect you now that you have.”

Jessamin has been an outcast since she moved from her island home of Melei to the dreary country of Albion. Everything changes when she meets Finn, a gorgeous, enigmatic young lord who introduces her to the secret world of Albion’s nobility, a world that has everything Jessamin doesn’t—power, money, status…and magic. But Finn has secrets of his own, dangerous secrets that the vicious Lord Downpike will do anything to possess. Unless Jessamin, armed only with her wits and her determination, can stop him.

Kiersten White captured readers’ hearts with her New York Times bestselling Paranormalcy trilogy and its effortless mix of magic and real-world teenage humor. She returns to that winning combination of wit, charm, and enchantment in Illusions of Fate, a sparkling and romantic new novel perfect for fans of Cassandra Clare, The Madman’s Daughter, and Libba Bray.

 

źródło opisu: http://www.harpercollins.com

źródło okładki: http://www.harpercollins.com

pokaż więcej

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (87)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 0
| 2015-08-25

Wprawdzie fantastyka, ale mi się bardzo, bardzo podobała :)
Trzyma w napięciu... Szkoda tylko, że tak szybko się kończy! A przydałaby się jeszcze jedna część ;)

książek: 1132
Dzika_Róża | 2016-07-12
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 13 lipca 2016

Downtown Abbey spotyka się z Cassandrą Clare w tej romantycznej fantastyce od bestsellerowej autorki New York Timesa, Kiersten White.

"Robiłem wszystko, by ścieżki twoje i tego świata się nie skrzyżowały. I zrobię wszystko, by cię ochronić, gdy się to stało."

Jessamin stała się wyrzutkiem, odkąd opuściła rodzinną wyspę Melei i zamieszkała w ponurym kraju, Albionie. Wszystko zmienia się, gdy spotyka Finna, niezwykłego, zagadkowego młodego lorda, który wprowadza ją do sekretnego świata szlachty Albionu, świata, który prezentuje wszystko to, czym Jessamin nie jest - moc, pieniądze, status... i magię. Ale Finn skrywa sekret, sekret na tyle niebezpieczny, że Lord Downpike uczyni wszystko, by go poznać. Jedynie Jessamin, uzbrojona w rozum i determinację, może go powstrzymać

Kiersten White chwyciła za serca czytelników New York Timesa bestsellerową paranormalną trylogią oraz mieszanką magii w świecie rzeczywistym i humoru. Teraz powraca ze zwycięską kombinacją dowcipu, uroku i...

książek: 258
Jedyna | 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2015

Zaciekawił mnie opis, nie spodziewałam się niczego rewelacyjnego, po prostu krótkiej lektóry na pożegnanie wakacji. A jednak to był strzał w dziesiątkę bo zakochałam się w tej książce i napewno jeszczę sięgnę jak będę miała okazję po jakieś dzieło tej autorki.

Magia, intryga, napięcie, nowy świat, pragnienie władzy, różność, bieda, bogactwo, przyjazń, wystawne życie, fantasy, miłość.

Książka posiada wszystko abym ją pokochała a dokładniej dużo akcji, wątek miłosny i do tego nie trójkącik (to był wielki plus tej ksiażki) i wątek fantastyczny. A do tego jest inna co czytałam a czytałam mnóstwo fantasy i chyba tylko świat nocnych łowców i seria "szklany tron" miały lepiej stworzony świat przez autorkę ale ta książka jest jedno tomowa a do tego dość krótka przynajmniej ja takie miałam wrażenie bo jak zabrałam się za nią po rozpoczęciu roku to skończyłam o równej 18. Tak lettko się czyta, trzyma w napięciu i zaskakuje.

Główna bohaterka ani trochę nie wkurza i jest dość realna,...

książek: 2245
Sybi | 2016-03-19
Przeczytana: 19 marca 2016

Interesująca koncepcja magicznego świata, ciekawe zwroty akcji plus zaskakujące zakończenie. Czyta się przyjemnie i lekko, autorka ma niezły styl.

książek: 1285
Secret_Violence | 2015-09-03
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 03 września 2015

Bardzo interesująca książka i chociaż trzeba długo czekać aż akcja się rozkręci, to było warto.

książek: 8249
Scarlett | 2018-10-03
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 03 października 2018
książek: 1397
Kamila | 2017-08-29
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 06 września 2017
książek: 430
Klaja8088 | 2017-07-24
Na półkach: Przeczytane
książek: 133
Majka | 2017-05-24
Na półkach: Przeczytane
książek: 500
madnesstree | 2017-03-26
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 25 marca 2017
zobacz kolejne z 77 
Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Cytaty z książki
Inne książki autora
więcej książek tego autora
zgłoś błąd zgłoś błąd