My Year of Flops: The A.V. Club Presents One Man's Journey Deep into the Heart of Cinematic Failure

Wydawnictwo: Scribner
filmy, kino, felieton, felietony, angielski
angielski
Pauleene

Cotygodniowe felietony Nathana Rabina dotyczących najgorszych filmów w historii popkultury zebrane w jedną książkę. "My Year Of Flops" zawiera także bonusowe wywiady oraz piętnaście nowych tekstów, pośród których znalazło się między innymi studium nad porażką "Bohatera ostatniej akcji" ("Last Action Hero") z Arnoldem Schwarzeneggerem. Powstała z połączenia unikalnej kombinacji sympatii i...

"My Year Of Flops" zawiera także bonusowe wywiady oraz piętnaście nowych tekstów, pośród których znalazło się między innymi studium nad porażką "Bohatera ostatniej akcji" ("Last Action Hero") z Arnoldem Schwarzeneggerem. Powstała z połączenia unikalnej kombinacji sympatii i złośliwości, to książka będąca hołdem dla filmowych porażek, kinematograficznych przegranych i dzieł będących "pięknymi inaczej".

źródło opisu: http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/1439153124/theonion-20

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/7841358-my-year-of-flops?ac=1

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!