Skarb pokoleń. Jak sprawić, aby dzieci wybrały nasze wartości

Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

Weź odpowiedzialność za kolejne pokolenia „Albowiem nadał On w Jakubie przykazania i ustanowił Prawo w Izraelu, aby to, co zlecił naszym ojcom, podawali swym synom” (Ps 78, 5) Gdyby prorocy nie przekazywali dalej skarbu swojej mądrości, zmarnowaliby depozyt wiary. W Piśmie Świętym Bóg mówi wyraźnie, że troska rodziców o chrześcijańskie wychowanie dzieci to gwarancja przetrwania...

Weź odpowiedzialność za kolejne pokolenia
Gdyby prorocy nie przekazywali dalej skarbu swojej mądrości, zmarnowaliby depozyt wiary. W Piśmie Świętym Bóg mówi wyraźnie, że troska rodziców o chrześcijańskie wychowanie dzieci to gwarancja przetrwania najważniejszych wartości. Ale jak skutecznie przekazać Ducha Bożego i wiarę następnym pokoleniom? Norm Willis odpowiada na to pytanie w ujmujący i prosty sposób. Zbiór podsuwanych przez niego zaleceń i porad układa się w praktyczny poradnik chrześcijańskiego wychowania dzieci.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!