My Little Pony: Equestria Girls: Po tamtej stronie lustra

Cykl: My Little Pony
Wydawnictwo: Egmont Polska
My Little Pony: Equestria Girls: Through the Mirror
Przemek

Pełna emocji i niezwykłych przygód opowieść dla wielbicieli My Little Pony, oparta na motywach filmu Equestria Girls. Tym razem Twilight Sparkle zostaje powierzona misja odzyskania magicznej korony, od której zależą losy świata kucyków. Czy księżniczka podoła trudnemu zadaniu? Czy magia przyjaźni działa tam, dokąd udaje się kucyk? Dołącz do Twilight i wyrusz w fascynującą podróż do nowego, nieznanego świata.

źródło opisu: Tylna okładka

źródło okładki: skan własny

Monia0420 | 2014-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2014

Do przeczytania tej książki na mówiła mnie moja młodsza siostra i nie żałuję że ją przeczytałam. Sięgnęłam po nią również dlatego, że chciałam poczuć się jak kucyk w magicznej krainie. Książka pokazuje co może zdziałać przyjaźń i jak ważną odgrywa rolę w naszym życiu. Moją ulubioną postacią jest smoczek, a później piesek Spike - wierny towarzysz, na którego zawsze można liczyć. Ciekawa historia, którą bardzo szybko przeczytałam. Polecam na umilenie dnia :)

Przemek | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014

Czuję lekkie zażenowanie wystawiając tak wysoką ocenę takiemu tytułowi, ale... Jest to naprawdę zręcznie napisana książka. Oczywiście można powiedzieć, co za filozofia napisać książkę na motywach filmu, ale jednak książka to nie tylko dialogi, opisy muszą tworzyć klimat, niekiedy dodać jakieś pozafilmowe szczegóły i tutaj to się udało wyraźnie lepiej niż w "Mia i ja. Witaj w Centopii", którą też ostatnio czytałem z dziećmi (a która też nie była zła).
Zdecydowanie polecam fankom My Little Pony, które zaczynają przygodę z samodzielnym czytaniem.
ps.
W książce nie ma obrazków.

Książke skończyłam czytać bardzo dawno temu. Zachwyciła mnie, i zdziwiłam się, że teraz dziewczyny będą w postaci ludzi. Polecam, bo naprawde jest bardzo warta przeczytania :).

QuiteMadHatter | 2014-12-07
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Bardzo ciekawa i zabawna powieść na podstawie filmu. Polecam wszystkim fanom MLP.

Matysia | 2016-11-20

Ojejusiu! Mam już prawie 15 lat, ale mimo to kocham świat bajek, kucyków, magii, po prostu świat fantas gdzie zwykła dziewczyna staje się niezwykłą bohaterką...
TO MY EQUESTRIA GIRLS, CHCEMY KRZYCZEĆ, ŻE PRZYJAŹŃ TO JEST MAGIA NIECH POPROWADZI CIĘ!
Bo myślę, że każda dziewczyna w głębi serca marzy, by być tajemniczą księżniczką kucyków i mieć przyjaciółki~odzwierciedlenia najlepszych cech.

Pati | 2017-05-04

bardzo długo się czyta