Krótka Historia Polski

Wydawnictwo: Wydawnictwa MUZEUM WARSZAWY
LadyAnulka

Krótka Historia Polski” to pierwsza obrazkowa książka o historii Polski dla czytelników-oglądaczy od lat trzech. Na 8 rozkładówkach przedstawiliśmy 8 map z konturem Polski z wybranych epok historii Polski: Polska Piastów Za Jagiełły Złoty Wiek Pod zaborami Rewolucja przemysłowa XX-lecie międzywojenne Odbudowa kraju Współcześnie Krótka Historia Polski to pierwsze spotkanie z historią. Pełne...

Polska Piastów
Za Jagiełły
Złoty Wiek
Pod zaborami
Rewolucja przemysłowa
XX-lecie międzywojenne
Odbudowa kraju
Współcześnie

Krótka Historia Polski to pierwsze spotkanie z historią. Pełne szczegółów ilustracje kryją wiele ciekawostek, które przyciągną uwagę najmłodszych.

W każdej epoce znajdziecie:

Jak zmieniało się godło i granice Polski?
Kto był władcą?
Jak żyli ludzie? W co się ubierali i czym zajmowali? Co jedli?
ilustracje osobistości
daty najważniejszych wydarzeń

źródło opisu: http://zuzutoys.pl/ksiazki-od-3-lat/292-krotka-historia-polski.html

źródło okładki: http://zuzutoys.pl/874-large_default/krotka-historia-polski.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!