My first Alphabet

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
1909090026
angielski
Indianka

Engaging first concepts books for babies and toddlers. Padded case, chunky board spreads, and perfect size for little fingers to touch and hold. Wonderful illustrations and simple text are stimulating for developing senses.

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2015-06-09
Przeczytana: czerwiec 2015

Książeczka z grubymi, kartonowymi stronami dla najmłodszych dzieci. Śliczne, żywe ilustracje zainteresują każdego brzdąca- myślę, że na równi z literkami, bo czas na największą nimi fascynację przypada właśnie u maluszków. Ładnie wydana, ciekawa pozycja.

Na półkach