Toskania, Italia, Włochy, przewodnik
magnoliowa

Pokręć się po świecie! Czytaj globalnie, zwiedzaj lokalnie. Toskania w serii Pascal 360° to region, jakiego nie znasz. Nie przegap największych atrakcji i miejsc znanych tylko „lokalsom”. Na skróty i z pasją podpowiedzą ci, które plaże/restauracje/hotele (niepotrzebnych nie odwiedzać) są najlepsze, najtańsze, najwygodniejsze. Dla ciała & ducha, od świtu do zmierzchu (i na odwrót), aktywnie, z...

Pokręć się po świecie!

Czytaj globalnie, zwiedzaj lokalnie. Toskania w serii Pascal 360° to region, jakiego nie znasz. Nie przegap największych atrakcji i miejsc znanych tylko „lokalsom”. Na skróty i z pasją podpowiedzą ci, które plaże/restauracje/hotele (niepotrzebnych nie odwiedzać) są najlepsze, najtańsze, najwygodniejsze. Dla ciała & ducha, od świtu do zmierzchu (i na odwrót), aktywnie, z dziećmi. We fleszu: dobrze znane miejsca opowiedziane z błyskiem i na nowo, tak jak na nowo wymyśliliśmy ten przewodnik. Jest jeszcze tyle do odkrycia w miejscach pozornie odkrytych! Szczegóły znajdziesz w tym wyjazdowym niezbędniku. To dopiero początek, ale niezmiennie: Pascal poleca Toskanię.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!