Rozmowy z Aniołem Stróżem o tym czy łatwo być przedszkolakiem

Cykl: Rozmowy z Aniołem Stróżem (tom 1)
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
religijne, przygodowe, edukacycjne
katecz

Antoś chodzi już do przedszkola. Tam zdarzają się mu różne nieprzewidziane wypadki, dlatego czasami trzeba kogoś przeprosić, innym razem pozbierać bez marudzenia zabawki. To nie zawsze jest łatwe. Wtedy przybywa na pomoc Anioł Stróż. Szczere rozmowy Antosia z jego gościem z nieba odbywają się tuż przed snem. Dzięki nim każdy kolejny dzień jest coraz lepszy. Autorka, wybitny pedagog z...

Autorka, wybitny pedagog z wieloletnim stażem, zapewnia, że treść książki jest "z życia wzięta". Dlatego staje się bliska dzieciom i przez to posiada ogromny walor wychowawczy. Doskonała lektura do wspólnego, rodzinnego czytania. Niewątpliwym atutem są również fantastyczne, kolorowe ilustracje pana Marcina Piwowarskiego.

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/o-tym-czy-latwo

źródło okładki: http://www.tolle.pl/pozycja/o-tym-czy-latwo

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!