Rozmowy z Aniołem Stróżem o mówieniu prawdy i zwyciężaniu lenistwa

Cykl: Rozmowy z Aniołem Stróżem (tom 2)
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religijne, dla dzieci, przygodowe
katecz

"Antoś jest mądrym chłopcem i bacznym obserwatorem. Zadaje wiele pytań. Na niektóre odpowiadają mu rodzice, a na inne… jego Anioł Stróż, który spotyka się z chłopcem każdego wieczora. Dzięki rozmowom z Aniołem Antoś uczy się przezwyciężać lenistwo i zaczyna rozumieć, jak ważne jest mówienie prawdy. Autorka, wybitny pedagog z wieloletnim stażem, zapewnia, że treść książki jest „z życia wzięta”....

Autorka, wybitny pedagog z wieloletnim stażem, zapewnia, że treść książki jest „z życia wzięta”. Dlatego staje się bliska dzieciom i przez to posiada ogromny walor wychowawczy. Doskonała lektura do wspólnego, rodzinnego czytania. Niewątpliwym atutem są również fantastyczne, kolorowe ilustracje pana Marcina Piwowarskiego."

źródło opisu: http://www.sniezkowska.pl/news.php?id=75

źródło okładki: http://www.sniezkowska.pl/news.php?id=75

katecz | 2015-05-11
Przeczytana: 2014 rok

Dla dzieci od 4+

To druga część rozmów z Aniołem Stróżem. Każda bardzo nam się podobała, każda częśc porusza inny temat.

Te ksiązeczki to zawsze punkt wyjściowy do dalszych rozmów i rozmyślań.

Bardzo wartościowe!