Rozmowy z Aniołem Stróżem o poszukiwaniu prawdziwych rycerzy

Cykl: Rozmowy z Aniołem Stróżem (tom 3)
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religijne, dla dzieci, przygodowe
katecz

Antoś chodzi do przedszkola. Jego marzeniem jest zostać prawdziwym rycerzem, ale nie wie, jak to zrobić. Z pomocą przychodzi mu Anioł Stróż. Tym razem wieczorne rozmowy dotyczą zbroi rycerskiej, różnych smoków, z którymi rycerz musi walczyć oraz tego, co to znaczy rycerskie zachowanie.

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/o-poszukiwaniu-prawdziwych

źródło okładki: http://www.tolle.pl/pozycja/o-poszukiwaniu-prawdziwych

katecz | 2015-05-13
Przeczytana: 2014 rok

dla dzieci 4+

Cała seria jest super! Proste opowieści o dziecięcych problemach i sposobach radzenia sobie z nimi. Mój synek lubi słuchać tych opowieści. Warto przecztać całą serię razem z dziećmi - wtedy możemy choć na chwilę zajrzeć w ich świat pełen tajemnic, trudnych i nowych sytuacji, ale i radosnych rozwiązań... Warto przeczytać, aby zrozumieć dziecko i mądrze pomóc mu dorastać.