Koronki klockowe

Tłumaczenie: Arkadiusz Bugaj
Wydawnictwo: RM
Beginner's guide to bobbin lace
rękodzieło

To bogato ilustrowany przewodnik po splotach i technikach niezbędnych do wykonania zachwycających koronek klockowych. Książka prezentuje różnorodny wybór projektów, m.in. torby, szale, poduszki, zakładki do książek wykonanych z różnych typów włóczek, w technice barwnych koronek torchon. zawiera szablony projektów koronek oraz przystępnie sformułowane wskazówki dotyczące sposobu ich zastosowania. Ponad 200 fotografii przedstawia krok po kroku wykonanie projektów, co ułatwi pracę nawet niewprawnej koronkarce. Możesz zatem tworzyć przepiękne koronki dla siebie i swoich bliskich, możesz także stać się profesjonalną koronkarką. Ta książka zdradza wiele tajemnic zawodu!

wisia10 | 2015-12-22
kkaattii | 2012-01-19