O chłopcach dla chłopców

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320038828
hobby

Inne wydania

Autor książki, lekarz seksuolog, przystępnie, z wielkim taktem i humorem wprowadza młodego czytelnika w tajniki okresu dojrzewania. Opisuje zmiany fizyczne i psychiczne, jakim podlega organizm chłopaka w okresie, gdy staje się mężczyzną. Przedstawia budowę i funkcjonowanie układu rozrodczego obu płci, jego higienę oraz zagadnienia związane z popędem seksualnym. Dużo uwagi poświęca rozwojowi emocjonalnemu nastolatków i miłości w różnych jej aspektach. Szczególny nacisk kładzie na konsekwencje podjęcia współżycia płciowego stosowanie antykoncepcji oraz świadome ojcostwo i macierzyństwo, a także konieczność ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Okładka: miękka, Rok wydania: 2009,

Grzegorz | 2016-09-29
Grzesio | 2014-01-14