Podręcznik rysowania

Wydawnictwo: Muza
hobby

a zrozumiałe instrukcje i ćwiczenia praktyczne, umożliwiające doskonalenie warsztatu rysownika, przedstawione krok po kroku a Omówienie szerokiej gamy przyborów oraz podstawowych zasad obserwacji, perspektywy i kompozycji a Prezentacja najpopularniejszych tematów, w tym martwej natury, portretu, sylwetki ludzkiej i pejzażu Dzięki tej książce odkryjesz radość z rysowania, zgłębisz tajemnice warsztatu prawdziwego artysty. zrozumiesz, że rysowanie to sposób wyrażania siebie, komunikowania swoich uczuć i źródło radości.

Agnieszka13 | 2014-11-10
Miśka | 2013-10-27