Eskadry Luftwaffe 1939-1945

Wydawnictwo: Bellona

Przewodnik identyfikacji podstawowych typów samolotów Eskadry Luftwaffe 1939-45, ilustrowany szczegółowymi rysunkami niemieckich samolotów bojowych i ich oznakowania to wszechstronne studium działań Luftwaffe podczas II wojny światowej. Książka zawiera szczegółowy opis organizacji jednostek i związków Luftwaffe, uporządkowany chronologicznie według teatrów działań wojennych i prowadzonych na nich kampanii poczynając od kampanii w Polsce aż do ostatnich dni Trzeciej Rzeszy.Rozdziały dotyczące poszczególnych kampanii zawierają zwartą a

Marduk | 2016-04-03
szopenfeldziarz | 2015-07-13