Wyzwanie czytelnicze LC

Anielskie opowieści na dobranoc

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
bajki religijne dla dzieci,
BiG_m

Jaki jest Anioł Stróż? Czy tylko czuwa, żeby się człowiekowi nie stało nic złego? Czy - tak, jak ten z obrazka nad dziecięcym łóżeczkiem - przeprowadza przez wąską kładkę nad rwącym potokiem?...W pięciu opowiadaniach zamieszczonych w książce, Anioł Stróż pojawia się w różnych sytuacjach i miejscach, jako najwierniejszy Przyjaciel. Strzeże w niebezpieczeństwie, pomaga walczyć z pokusami, zachęca do dobrych uczynków, pociesza, gdy smutno.
Język opowiadań, jak też piękne ilustracje stwarzają niezwykle ciepły, serdeczny, niemal baśniowy klimat. Stąd książka ta powinna być dobrą lekturą "na dobranoc" - tak dla najmłodszych jak i dla rodziców czytających swoim pociechom.

źródło opisu: http://wds.pl/dla-dzieci/82-anielskie-opowiesci-na-dobranoc.html

źródło okładki: http://wds.pl/dla-dzieci/82-anielskie-opowiesci-na-dobranoc.html

JoannaN | 2017-11-01
SoyIza | 2016-12-28