Dyskusje o książce Dzień, w którym umarłam

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
20 godz. temu
dokończ tytuł
 Drzwi do lata Drzwi do lata Pieśń...
20 godz. temu
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
1 dzień temu
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
5 lata temu
Książki, które na mnie wpłynęły
Książki, które zostawiły we mnie jakiś ślad to książki Michaela O'Brien'a: "Opowieść ojca", "Ojciec Eliasz. Dzień gniewu", "Ojciec Eliasz. Dzień Apokalipsy", "Dom Sophii",Teofil".
5 lata temu
Pokazuje 6 z 38