Technologia sukcesu

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak sądzisz czy istnieją schematy i technologia osiągania sukcesua Odpowiedź może Cię zaskoczyć... Kiedy piszę o tym, że przyjąłem pewne zasady, które traktuję jako fundament, na którym buduję swoje plany, to znaczy, że w moim przypadku miało to sens, gdyż przynosi efekty. Czy tak będzie w przypadku innych ludzia Tego nie wiem. Jako swoją potrzebę przyjąłem dokumentowanie tego, co wydarzyło się w moim życiu po to, aby inni ludzie mogli sprawdzić, czy moje decyzje i wybory, porażki i zwycięstwa przydadzą się w ich życiu. Czy ktoś będzie chciał z tego skorzystaća Także tego nie wiem. Każdy z nas, ludzi, musi sam decydować o tym, co jest dla niego ważne, a co go nie interesuje. Technologia sukcesu jest częścią zbioru, stanowiącego razem zestaw zagadnień pozwalających kształtować własne życie. Odkrywać swoje ukryte talenty. Wybrać taką własną drogę w życiu, jaka wynika z pasji, zainteresowań każdego Człowieka. To również gotowe pomysły do natychmiastowego wdrożenia w życie według indywidualnych preferencji konkretnego Człowieka. Technologia sukcesu prezentuje działanie krok po kroku, tak aby doprowadzić do realizacji szczęścia, radości, dobrobytu, spokoju umysłu Człowieka. Prowadzi też do odkrycia talentów i korzystania z funkcji wyobraźni. Nic się nie wydarzy bez pracy nad sobą. Lecz ta praca jest jednocześnie rozrywką, gdy pokrywa się z zainteresowaniami, pasją Człowieka. Tutaj praca raz wykonana owocuje już zawsze. Budując konsekwentnie swój plan na życie, wykonujesz to tylko raz. Później zmieniasz tylko szczegóły wynikające z bieżących zdarzeń w Twoim życiu. Nagrodą jest szczęście, radość, spokój umysłu, wysokie poczucie własnej wartości. Technolog sukcesu trener sukcesuTechnologia sukcesu zajmuje się tym wszystkim i traktuje o tym wszystkim, co prowadzi do sukcesu. Są pewne zasady, pryncypia osiągnięć i sukcesu, które musisz spełnić, aby zrealizowały się Twoje marzenia i cele. Ta książka jest właśnie o tym. Sam będziesz mógł się przekonać korzystając z doświadczeń autora czego Ci jeszcze drodze do sukcesu potrzeba. To, co bardzo ważne dla osiągnięcia sukcesu, i to, na czym opiera się technologia sukcesu, to to, że można korzystać z doświadczeń osób, które już osiągnęły coś wyjątkowego w życiu. Można korzystać z ich doświadczeń, wiedzy i mądrości, które zdobyły w ciągu tych wszystkich lat osiągania swoich celów. Można skorzystać z ich pomocy tak samo, jak młody piłkarz korzysta z pomocy doświadczonego zawodnika, który odniósł już sukces i może podzielić się swoja mądrością z kimś, kto dopiero zaczyna. Tylko pomyśl...Jak bardzo przydatne będą dla Ciebie takie rady w kwestii osiągania sukcesua Sam sprawdź, czego nauczy Cię taki własny trener sukcesu w tej książce: Dlaczego ważne jest, aby zostawić za sobą to, co było wczoraja Osiem warunków, które trzeba spełnić, żeby móc chociażby myśleć o osiągnięciu finansowego sukcesu. Jaki wpływ na relację z innymi ma upodmiotowienie człowieka, a nie jego uprzedmiotowieniea Dlaczego tak ważne jest niezmuszanie się do sukcesu i niezmuszanie na siłę innych do robienia tego, czego chcesza Osiem kroków, które musisz wykonać, aby osiągnąć sukces. Nie wykonując ich, zmniejszasz swoją szansę na sukces nawet o połowę. Jaką bardzo ważną prawdę o osiąganiu sukcesu, która jest mało akceptowana społecznie, trzeba sobie uświadomića Co najbardziej liczy się w życiua Nie są to pieniądze ani kariera. Jakie są zasady osiągania sukcesu: z innymi ludźmi, w pracy i z własną osobąa Jakie człowiek ma potrzeby i na czym rzeczywiście mu zależya Jaki powinien być prawdziwy cel osiągnięcia sukcesu (nie są to duże pieniądze czy wspaniała kariera)a W jaki sposób ludzkość powinna myśleć, aby odnosiła sukcesy i rozwijała się, zamiast pogrążać się w wojnach i niszczeniua Siedem warunków spełnienia marzeń, czyli jakie wymogi musisz spełnić, żeby zrealizować swoje marzenia. Czym są schematy i w jaki sposób ograniczają one nasze myśleni

NETTI | 2016-05-12
Przeczytana: 15 maja 2016