Służąca Przewodnicząca Tom 14

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Służąca Przewodnicząca (tom 14)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Kaichou wa Maid-sama!
komiksy
raven

Szkolna wycieczka do Kioto trwa w najlepsze i wygląda na to, że większość uczniów i uczennic klas drugichnagle odkryło istnienie płci przeciwnej! Czy w tych okolicznościach Misaki i Usui nadal będą utrzymywać w tajemnicy fakt, że są ze sobą? Jak potoczy się poważna rozmowa, do której dojdzie między nimi pewnej deszczowej nocy? Jaki wpływ na ich relacje będzie miała zaskakująca decyzja, którą...

Jak potoczy się poważna rozmowa, do której dojdzie między nimi pewnej deszczowej nocy? Jaki wpływ na ich relacje będzie miała zaskakująca decyzja, którą Usui podjął bez konsultancji z przewodniczącą?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.mangarden.pl

_TOLA_ | 2019-04-14

Lekka i zabawna komedia na poprawę humoru. Ciekawi bohaterowie. Tak naprawdę nie ma co się rozpisywać. „Służąca przewodnicząca” nie jest jakimś ogromnym dziełem, co za zadanie ma zmienić nasz światopogląd. Jest romansem z dużą ilością humoru i w tej kwestii spełnia swoje zadanie. Polecam również anime.