10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
muzyka
hobby

Część pierwsza „Solfeża” zawiera ćwiczenia w tonacji C-dur i a-moll wraz ze zmianami chromatycznymi (alteracje) oraz w tonacjach do trzech znaków. Większość czytanek stanowią wyjątki z dzieł kompozytorów polskich i obcych oraz polskie pieśni ludowe. Ćwiczenia należy wykorzystywać jako materiał: a) do opracowania na lekcjach w szkole, b) do czytania a vista, c) do samodzielnego opracowania przez ucznia w domu.

źródło opisu: www.pwm.com.pl

źródło okładki: www.pwm.com.pl