Nalewki. Wódki, miody, krupniki, likiery i piwa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dobra kuchnia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dragon
Nalewka, wódka, miód, krupnik, likier, piwo, alkohol
hobby
Bykovsky

Częstowanie członków rodziny lub przyjaciół alkoholem własnej roboty - bezcenne. Jego wytwarzanie wymaga sporej dozy cierpliwości i zaangażowania, ale efekty są tego warte. Nic bowiem nie zastąpi satysfakcji i smaków samodzielnie przyrządzonych wódek, nalewek, bimbrów, miodów czy piw. Dobrze przygotowany domowy alkohol to przede wszystkim wspaniały smak, aromat i kolor. Zaprezentowane...

Zaprezentowane receptury, przekazywane często z pokolenia na pokolenie, to wypróbowane sposoby na:
- wyśmienite miody pitne, będące typowo polskim trunkiem, babcine nalewki, wódki i bimbry oraz bursztynowe
- krupniki, słodkie likiery i kremy czy złociste piwa.

Dobrze przygotowany domowy alkohol to przede wszystkim wspaniały smak, aromat i kolor. Zaprezentowane receptury, przekazywane często z pokolenia na pokolenie, to wypróbowane sposoby na wyśmienite miody pitne, będące typowo polskim trunkiem, babcine nalewki, wódki i bimbry oraz bursztynowe krupniki, słodkie likiery i kremy oraz złociste piwa.

Książka przeprowadzi Czytelnika przez wszystkie etapy produkcji alkoholu - od doboru odpowiednich składników przez przyrządzenie po przechowywanie trunków tak, by samodzielnie przygotowane napoje cieszyły oczy i podniebienia.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl