Zarządzanie zasobami ludzkimi dla studentów MBA

Wydawnictwo: Liber
biznes, finanse

Każdy menadżer wie, że zarządzanie ludźmi jest zbyt ważną kwestią, by pozostawić ją w wyłącznej gestii działów personalnych. Podobnie menadżerowie personalni mają świadomość, że jeśli nie będą w stanie wykazać, w jaki sposób ich departamenty wnoszą pozytywny wkład w strategię i sukces firmy, ich rola bardzo łatwo może zostać wydzielona i zlecona firmom zewnętrznym. Potrzeba posiadania mistrzowskich zdolności w zakresie zarządzania ludźmi jeszcze nigdy nie była większa.

Piotr G | 2012-09-22