Świat i natura. Najciekawsze fakty

Wydawnictwo: Dragon
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
leksykon, geografia
albumy

Bogate źródło wiedzy w zasięgu ręki. Książka zawiera syntetyczny i aktualny leksykon państw świata oraz najważniejsze informacje na temat geografii Polski. A także: odkrywa tajemnice świata zwierząt, opisuje fascynujące rośliny, wyjaśnia jak działa ludzki organizm. Dostarcza wielu innych interesujących faktów o świecie, który nas otacza. Stanowi znakomite uzupełnienie wiedzy gimnazjalnej i nie tylko.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/

Andrew | 2016-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Dosyć fajna książka zawsze raz na tydzień do niej zaglądam.
Książka zawierająca bardzo dużo faktów. Najbardziej podobał mi się dział leksykon państw.