Zgłosuj na książki roku 2017

Luc Tuymans

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Contemporary Artists". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phaidon
Luc Tuymans
albumy
angielski
BookR

Anglojęzyczny album obszernie prezentujący dorobek jednego z największych współczesnych malarzy - Luca Tuymansa.

"The only monograph spanning the entire career of the acclaimed Belgian painter.

Survey by Ulrich Loock, Update by Hans Rudolf Reust, Interview by Juan Vicente Aliaga, Focus by Nancy Spector, Artist's Choice by Andrei Platonov, Writings by Luc Tuymans"

źródło opisu: http://uk.phaidon.com/

źródło okładki: http://uk.phaidon.com/