Zgłosuj na książki roku 2017

Passport To Hell

Wydawnictwo: Summersdale
angielski
Anna Dudkiewicz

"Qué es esto? Qué es esto? Es cocaína! _ Nie znałam  ani słowa po hiszpańsku, ale zrozumiałam słowa "cocaína" i wiedziałam, że jestem w tarapatach. Powininnam była być sparaliżowana ze strachu, ale to nie wydawało się realne. Miałam tylko dwadzieścia trzy lata. W 1997 roku angielska turystka Terry Daniels znalazła się nieświadomie w środku _ narkotykowej afery z udziałem wartej tysiące...

"Qué es esto? Qué es esto? Es cocaína!

W 1997 roku angielska turystka Terry Daniels znalazła się nieświadomie w środku _ narkotykowej afery z udziałem wartej tysiące funtów kokainy przemycanej z Brazylii do Hiszpanii przez swojego towarzysza podróży. W końcu _ oczyszczona z wszelkich zarzutów wróciła do domu wstrząśnięta, zakładając, że koszmar się skończył - ale jej kłopoty miały dopiero się zacząć.

źródło opisu: http://www.summersdale.com

źródło okładki: http://www.summersdale.com/