Pamięć krwi

szybka akcja,
mnogość tematów,

Greg Iles w najlepszej formie,
Powieść z niesamowitą głębią,
poruszająca, szokująca i zmuszająca do refleksji...

Zdecydowanie polecam:)

Połączenie zagdnień wypartych wspomnień,
dentystyki kryminalistycznej,
kazirodztwa i psychologii,
Miks...

Trzymająca w napięciu, wartka akcja. Cieszę się, że autorem tego kryminału jest mężczyzna, gdyż postaci są wyraziste, borykają się z najróżniejszymi problemami, a opisane historie są niezwykle realistyczne. Gdyby autorką była kobieta, z całą pewnością główna bohaterka nie borykała się z uzależnieniami, a wątek miłosny przerodziłby się w ckliwy romans.
Zatem Pamięć krwi, to świetna książka, która posiada ciekawe wątki, trzymające czytelnika w niepewności i napięciu. A zakończenie zaskakuje.

Zatem Pamięć krwi,...

Przeczytałem tą powieść jako skrót umieszczony w jednej z książek Reader's Digest.
Oceniam 7,5/10. Ogólny schemat bardzo fajny, interesujący. Dzięki zastosowaniu przez autora narracji w pierwszej osobie, łatwiej było wydawnictwu zrobić skrót. Trzeba przyznać, że te 200 stron małym drukiem nie jest jakimś "ordynarnym" skrótem, ale w mojej ocenie jakiś niedosyt pozostał. Wszystko przez to nie dlatego że wiedziałem że to jest skrót, ale dlatego że przeczytałem pozostałe książki Ilesa i przyzwyczaił mnie do jeszcze większych emocji. Mimo to gorąco polecam przede wszystkim 'W martwym śnie' i 'Anioł z Missisipi".

Kryminał, sensacja, psychologia - wszystko ze sobą świetne połączone. Książka bardzo mi się podobała.

Podoba mi się strasznie ta książka, na pewno jeszcze do niej wrócę. Tak się zaczytałam, że nawet nie zauważyłam, że to już końcówka. Bardzo się wkręciłam, tak jakbym była obok Cat przy jej trudnych chwilach. Smutno mi się zrobiło, gdy Sean wrócił jednak do swojej żony, wiedząc że Cat jest w ciąży, zostawił ją w trudnych chwilach.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Warte prxeczytania
  • Może kiedyś
  • Przeczytane w 2015
  • Sensacja/ kryminał

Dodaj cytat z książki Pamięć krwi