Oręż perswazji. Gesty i słowa, które mają moc

Tłumaczenie: Urszula Banaszewska
Wydawnictwo: Helion
Ces Gestes Qui Manipulent, Ces Mots Qui Influencent
978-83-246-1336-6
psychologia, perswazja
biznes, finanse

Masz wrażenie, że ktoś Tobą manipuluje i zaocznie podejmuje za Ciebie decyzje. Psychologiczne taktyki wywierania wpływu to specjalność mediów, polityków i twórców reklam. Niestety, testują je na Tobie również rodzina, znajomi i współpracownicy. zwykle nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Ty też nieświadomie stosujesz pewne manewry dla osiągnięcia własnych celów. Ludzie nie mówią tego, co naprawdę myślą. I bardzo dobrze gdyby wszyscy zaczęli być szczerzy, na świecie zapanowałby chaos i wesz

jaking | 2015-07-23
Szymon Łasak | 2014-02-15