Rumunia. Atlas Freytag & Berndt / 1:300 000

Wydawnictwo: Freytag & Berndt

prócz klasycznych map samochodowych Freytag & Berndt oferuje bogaty wybór precyzyjnych i obszernych atlasów samochodowych. Dzięki zastosowaniu grafiki wektorowej charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania. Sposób opracowania atlasów samochodowych Freytag & Berndt w pełni odzwierciedla przyświecającą wydawnictwu od wieków zasadę funkcjonalności i dbałości o stuprocentową satysfakcję klienta. Nie bez powodu wiedeńscy klasycy kartografii chlubią się jednym z najwyższych wskaźników lojalności nabywców. Szeroka oferta kierunków europejskich pozwoli Ci pewnie przemierzać wybrany kraj lub nawet cały kontynent a wszystko to bez omyłek, nerwów czy straty czasu. Bez względu na to, czy jesteś w trasie dla rozrywki czy z konieczności, decydując się na ten zakup, gwarantujesz sobie pełną informację, bezpieczeństwo i spokój ducha.
Atlas idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz go również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl