Super Polska. Kalejdoskop niezwykłych miejsc

Wydawnictwo: Bezdroża

Zadziwiający album o miejscach, których istnienia nie podejrzewaliśmy, a które będą niezapomnianą atrakcją nie tylko wycieczek rodzinnych.Kaplica stworzona z fragmentów szkieletów ponad 20 tysięcy ofiar czarnej ospy w Czermnej, Muzeum Najmniejszych Książek Świata, Garbarka - góra tysięcy krzyży, najbardziej magiczny przedmiot w Polsce, najstarszy spawany most na świecie, park dinozaurów w Bałtowie, największa plantacja tulipanów i najstarszy w Polsce, a jednocześnie największy w Europie browar - to tylko niektóre z atrakcji zaprezentowanych w albumie Super-Polska. A wszystkich jest ponad dwieście.W albumie Super-Polska. Kalejdoskop niezwykłych miejsc na ponad 500 zdjęciach, zrobionych przez parę uznanych polskich fotografów Annę Olej-Kobus i Krzysztofa Kobusa,zaprezentowano w zbiór ponad 200 obiektów, które - choć często mało znane Są rekordowe nie tylko w skali kraju, ale i Europy czy świata. Każdy z nich opatrzony został opisem z historią powstania, ciekawostkami z nim związanymi. W dotarciu do każdej atrakcji pomoże mapa zaznaczonym umiejscowieniem.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!