Destination Poland. The Guide

Wydawnictwo: Bosz

Angielska wersja przewodnika "Kierunek Polska" zaprasza do podróży po polskiej ziemi, historii i kulturze znanymi i nieznanymi szlakami. Nowatorski, tematyczny układ treści pozwala każdemu czytelnikowi i turyście odnaleźć w Polsce coś dla siebie i zaplanować krótszą (rozdział "Bramy do Polski") czy dłuższą (rozdziały tematyczne) trasę. Ciekawe informacje znajdą tu zarówno wielbiciele turystyki sakralnej ("Sanktuaria, misteria, pielgrzymki?") i kultury ludowej ("Nie tylko skanseny?"), jak i fani sportu ("Polska aktywna") czy wypoczynku na łonie natury ("Dotknąć przyrody"). Lekturę przewodnika uatrakcyjniają piękne zdjęcia wybitnych polskich fotografików.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion