Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów

Okładka książki Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów David Poran
Okładka książki Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów
David Poran Wydawnictwo: Septem kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Septem

Książka nie jest ani jakoś szczególnie dobra czy zachęcająca ale nie jest również tragiczna. Taka po prostu.

Na początku wydaje się bez sensu - po co pisać przepisy dla 2 osób skoro standardowo większość książek daje przepisy dla 4 osób, zatem wystarczy podzielić składniki przez 2. Zatem książka dla ludzi, którzy potrzebują gotować dla dwóch osób i nie lubią liczyć.

Same przepisy są ... Na plus przemawia to że jest ich dużo wiec każdy znajdzie kilka dla siebie. Na minus, przy niektórych ma się deja vu.
W książce nie ma zdjęć potraw (ani jednego),co można potraktować zarówno na plus (brak stresu przy gotowaniu) jak i na minus (brak wizualizacji). Zatem można podsumować, iż jest to bardzo szara powieść o przepisach kulinarnych.

Książka ogólnie dla osób, których nie inspiruje do jedzenia wygląd potrawy lecz jej nazwa.

• Kulinarne

Dodaj cytat z książki Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów